Yapay Zeka Destekli Tarayıcı Opera One Kullanıma Hazır

Opera One, yapay zeka destekli bir tarayıcıdır ve kullanıma hazırdır. Yüksek hızı ve gelişmiş özellikleri sayesinde web tarama deneyiminizi daha da geliştirecek. İnternet üzerinde gezinirken hızlı ve güvenli bir şekilde bilgi aramak isteyenler için ideal bir seçenek olan Opera One, size özel öneriler sunarak zamanınızı daha verimli kullanmanıza yardımcı olur. Ayrıca, favori sitelerinizi ve sosyal medya hesaplarınızı kolayca yönetmenizi sağlayan bir araç çubuğuyla birlikte gelir. Opera One ile web tarama deneyiminizi daha da kolaylaştırın ve açılış sayfanızı, tema ve düğmelerinizi kişiselleştirin. Hemen Opera One’u indirin ve yapay zeka teknolojisiyle desteklenen bu kullanışlı tarayıcıyla internetin keyfini çıkarın.

Yapay Zeka Destekli Tarayıcı Opera One Çıktı

Yapay zeka destekli tarayıcı Opera One, erken erişimden çıktı. Bu, Opera’nın web tarayıcısının artık Windows, MacOS ve Linux’ta yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanabileceği anlamına geliyor.

Opera One’da her kullanıcının kenar çubuğundan erişilebileceği Aria isimli bir yapay zeka bulunuyor. Opera’nın Android tarayıcısında da mevcut olan Aria ile daha kolay bir tarama deneyimine kavuşmak için onu kenar çubuğundan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Opera One’ı İndirin ve Kullanmaya Başlayın

Opera One’ı artık şirketin web sitesinden indirebilirsiniz. Web tarayıcısının yapay zeka desteğine sahip olması ise Opera’nın ChatGPT’nin geliştiricisi olan OpenAI ile ortaklığına dayanıyor. Aria, kullanıcıların sorularını yanıtlamaya yardımcı olmak için OpenAI’ın dil modelini kullanıyor.

Gerçek zamanlı olarak bilgileri toplayıp kullanıcının ihtiyaç duyduğu cevabı veren Aria, Opera ile ilgili sorularınızı da yanıtlayabilir. Opera One’da bir metni seçtiğinizde direkt onunla ilgili istemler de oluşturabilirsiniz.

Aria yerine ChatGPT’yi kullanmak isterseniz Opera One’ın kenar çubuğunda yer alan ChatGPT simgesine de basabilirsiniz. Bu, OpenAI’ın web sitesine hiç gitmeden ya da mobil uygulamasını hiç kullanmadan direkt ChatGPT’yi Opera tarayıcısı üzerinden kullanmanızı mümkün kılıyor.

Yapay Zeka Özelliklerini İstediğiniz Zaman Kullanabilirsiniz

Kullanıcılar istemediği sürece web tarayıcısının yapay zeka özelliklerini kullanmak zorunda değil. Örneğin Aria’yı kullanmak için Opera hesabına giriş yapmak gerekiyor ama siz bunu istemiyorsanız Aria’yı kullanmayabilirsiniz.

Her ne kadar yapay zeka destekli olması ile öne çıksa da tarayıcının diğer özellikleri de oldukça dikkate değer görünüyor.

Yorum yapın