Wi-Fi 5 Fiyatına Wi-Fi 6’lı Yönlendirici: Mercusys MR60X

Güçlü ve hızlı internet bağlantısı her zaman önemlidir ve Mercusys MR60X, Wi-Fi 5 fiyatına Wi-Fi 6 teknolojisi sunarak bu deneyimi daha da iyi hale getiriyor. Bu yönlendirici, daha hızlı bağlantı, daha iyi kapasite ve daha iyi güvenlik sağlar. Ayrıca, üstün Wi-Fi performansı için gelişmiş teknolojiler içerir. Mercusys MR60X, yüksek hızlı Wi-Fi bağlantısı arayan herkes için ideal bir seçimdir.

Mercusys MR60X: Bütçe Dostu Wi-Fi 6 Yönlendirici

Mercusys yeni, bütçe dostu ve Wi-Fi 6 özelliği olan Mercusys MR60X yönlendiricisini kullanıcılarla buluşturdu. Bütçe dostu ağ markası Mercusys, Wi-Fi 6 teknolojisini kullanan model seçeneklerini artırarak, yeni ve kolay geçiş sağlayan modeller sunuyor. Mercusys tarafından piyasaya sürülen MR60X model yönlendirici, fiyat ve performans açısından tam bir ürün. Wi-Fi 6 teknolojisinin sunduğu avantajları, uygun bir fiyatla tüketicilere sunarak Wi-Fi 6 teknolojisine geçmek isteyenlere fırsat sunuyor.

Mercusys MR60X, önceki Wi-Fi teknolojisi olan Wi-Fi 5’e göre kablosuz bağlantı hızlarını %40 daha hızlı bir şekilde artırıyor. Çift kanalda toplamda 1.5 Gigabit/sn kablosuz hızlara sahip olan bu yönlendirici, aynı anda daha fazla cihazın Wi-Fi’ye sorunsuz bir şekilde bağlanmasına imkan vermektedir. Wi-Fi 5’e göre dört kat daha fazla cihazın ağa bağlanabilmesini sağlayan MR60X, evdeki tüm cihazların yüksek hızda ve kesintisiz bir şekilde Wi-Fi’ye erişebilmesini sağlayan teknolojilerle ağ verimliliğini artırıyor.

Mercusys MR60X Akıllı Anten ile Her Cihaza Erişiyor

MR60X yönlendirici, Wi-Fi kapsama alanını genişleten teknolojilere de sahiptir. Dört adet yüksek kazançlı anteni bulunan bu ürün, antenler aracılığıyla Wi-Fi sinyallerini daha geniş bir alana iletiyor. Ayrıca “akıllı anten” veya hüzmeleme (beamforming) adı verilen teknolojisi sayesinde, Wi-Fi sinyallerini evdeki cihazlara doğru yönlendirerek her cihazın Wi-Fi sinyallerine erişmesini sağlıyor.

En gelişmiş Wi-Fi güvenlik standardı olan WPA3’ü destekleyen bu ürün, ağ güvenliğini en üst düzeyde koruyor. Dış saldırılara karşı ağın korunmasının yanı sıra, ağa bağlanan kullanıcı ve cihazların güvenliğini sağlamak için gelişmiş ebeveyn denetimleri, misafir ağı uygulaması gibi özelliklerle donatıldı.

Android ve iOS destekli Mercusys uygulamasıyla kolayca kurulan ve yönetilen MR60X, akıllı bağlantı teknolojisi, IPTV, IPv6 desteği gibi teknolojilere de sahip. Tüm bu gelişmiş özelliklere karşın uygun fiyata sahip olan ürün, KDV dahil 899 TL fiyatla Türkiye’de satışa sunuldu. Mercusys MR60X hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Mercusys Hakkında

Mercusys olarak misyonları çok basit: Mümkün olduğunca çok kişiye mükemmel internet erişimi sunmak. İnternete olan ihtiyaç arttıkça, her eve kesintisiz internet deneyimi yaşatmak isteyen Mercusys, sizin güvenilir ortağınız olmaya ve internetin sağladığı değerli bilgilere erişim için sınırsız potansiyel içerecek şekilde ufkunuzu genişletmeye kararlı bir şirket.

Mercusys hakkında daha ayrıntılı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın