TV+ ve Warner Bros. Discovery Anlaşması Sürecek

Warner Bros. Discovery, TV+ ile devam eden bir anlaşmaya imza attı. İki büyük medya kuruluşu, uzun bir süre boyunca ortak projeler geliştirmek için işbirliği yapacak. Bu anlaşma, birçok yeni ve heyecan verici içeriğin üretimine olanak tanıyacak. TV+ kullanıcıları, gelecekte Warner Bros. Discovery tarafından sunulan popüler TV dizileri, filmler ve diğer programlara erişim sağlayabilecek. Bu önemli işbirliği, Türk izleyicileri için daha fazla seçenek ve kaliteli içerik sunmayı hedefliyor. TV+ ve Warner Bros. Discovery arasındaki bu anlaşmanın sürekli olarak güncellenmesi bekleniyor, bu da kullanıcılara sürekli olarak yeni ve ilgi çekici içerik sunulacağı anlamına geliyor.

TV+ Platformunda Roland Garros Heyecanı

TV+ platformu, canlı yayınlar aracılığıyla Roland Garros’da oynanan heyecan dolu maçları milyonlarca sporsevere ulaştırmakta ve Warner Bros. Discovery iş birliğini sürdürmektedir. TV+ bünyesinde Warner Bros. Discovery’a ait 7 kanal bulunmaktadır. Bu kanallar arasında Eurosport 1 ve 2, çocuk kanalları Boomerang ve Cartoon Network, belgesel kanalı Discovery, ulusal kanallar TLC ve DMAX yer almaktadır. Ayrıca TV+, çeşitli kategorilerden “seç izle” içeriğiyle ekranseverleri buluşturmaktadır.

Paris’teki Roland Garros Fransa Açık Tenis Turnuvası, toprak korttaki en zorlu ve prestijli tenis turnuvalarından biridir. Bu turnuvanın erkekler finalini Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan ve TV+’ın stratejik içerik partnerlerinden Warner Bros. Discovery CEE MENA & Türkiye Genel Müdürü Jamie Cooke birlikte izlemişlerdir.

“Warner Bros. Discovery ile Anlaşmamız Uzun Soluklu”

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, Warner Bros. Discovery ile TV+ arasındaki iş birliğinin uzun soluklu olduğunu vurgulayarak şunları söyledi:

“TV+ platformunda sporseverleri kaliteli içeriklerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar dünyanın en önemli spor organizasyonlarını yayınladık. Tenisten bisiklete, yelkenden golf karşılaşmalarına kadar geniş bir yelpazede içerikleri sporseverlerle buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. Eurosport 1, Eurosport 2 gibi spor dünyasının en prestijli kanallarını da TV+ bünyesinde bulundurmanın mutluluğunu paylaşıyoruz. İzleyicilerimize daha fazla kaliteli içerik sunma konusundaki çalışmalarımızı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hız kesmeden sürdüreceğimizi belirtmek isterim.”

Warner Bros. Discovery CEE MENA & Türkiye Genel Müdürü Jamie Cooke ise maçtan sonra yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Spor karşılaşmalarını canlı izlemenin heyecanı bana her zaman çekici gelmiştir. TV+ ile ortaklığımız sayesinde turnuvayı izleyicilere ulaştırmanın ve onları bu heyecana ortak etmenin gururunu yaşıyoruz. Roland Garros’un resmi yayıncısı olarak turnuvanın her anını ekrana getirdik. Ayrıca, uzun süredir iş birliği yaptığımız değerli ortağımızla birlikte erkekler finalini izlemek de ortaklığımızı kutlamanın mükemmel bir yolu oldu. Spor, yaşam tarzı, çocuk, reality ve belgesel türlerindeki en iyi hikayelerimizi TV+ izleyicilerine sunmaktan heyecan duyuyoruz.”

Warner Bros. Discovery Hakkında

Warner Bros. Discovery (NASDAQ: WBD) televizyon, film ve online video platformları aracılığıyla dünyanın en eşsiz ve kapsamlı içerik ve marka portföyünü yaratan ve dağıtan lider medya ve eğlence şirketidir.

220’den fazla ülkede 50 farklı dilde faaliyet gösteren Warner Bros. Discovery, ikonik markaları ve ürünleriyle dünyanın dört bir yanındaki izleyicilere ilham verir, bilgilendirir ve eğlendirir.

Önde gelen markaları arasında Discovery Channel, Discovery+, DMAX, CNN, DC, Eurosport, HBO, HBO Max, HGTV, Food Network, OWN, Investigation, Discovery, TLC, Magnolia Network, TNT, TBS, truTV, Travel Channel, MotorTrend, Animal Planet, Science Channel, Warner Bros. Pictures, Warner Bros. Television, WB Games, New Line Cinema, Cartoon Network, Adult Swim ve Turner Classic Movies bulunmaktadır.

TV+ Hakkında

Türkiye’nin dijital içerik platformu TV+, ekran tutkunlarını kaliteli içeriklerle buluşturuyor. Turkcell’li olsun olmasın tüm TV+ kullanıcıları, istedikleri yer ve zamanda diledikleri dizi, film, belgesel, spor, çocuk ve televizyon programlarına ulaşabiliyor. Kullanıcı deneyimini dijitalleştiren ve her ekrandan üstün kalitede izleme deneyimi sunan TV+’ta; dünyanın en önemli futbol liglerinden İspanya La Liga, İtalya Serie A‘nın yanı sıra NBA, Euroleague ve Formula 1 gibi popüler spor yayınları ve binlerce farklı türden içeriğe erişmek mümkün.

Yorum yapın