Turkcell Anneler Günü Kampanyalarına Başladı

Turkcell, Anneler Günü’ne özel bir dizi kampanya başlattı! En özel günlerden biri olan Anneler Günü için, Turkcell müşterileri için özel indirimler, hediyeler ve avantajlar sunuluyor. Annelerinize en özel hediye için Turkcell kampanyalarını kaçırmayın! Turkcell ile Anneler Günü’nde sevdiklerinizi mutlu etmek artık daha kolay ve uygun fiyatlı!

Türkiye’nin Yeni Nesil Pazar Yeri Platformu Pasaj ve Turkcell’den Anneler Günü Fırsatları

Pasaj, Türkiye’nin yeni nesil pazar yeri platformu, ve Turkcell mağazalarında Anneler Günü’ne özel fırsat günleri başladı. Pasaj’da ve Turkcell mağazalarında yüzlerce üründe özel indirimler mevcut. Kişisel bakım ürünlerinden küçük ev aletlerine, cep telefonlarından tabletlere kadar farklı kategorilerde annelerin yüzünü güldürecek birçok hediye seçeneği sunuluyor. Pasaj müşterileri ücretsiz kargo, vade farksız +2 taksit avantajı ve hediye çeki kazanma fırsatından da yararlanabiliyor.

Pasaj ve Turkcell Mağazalarında Anneler Gününe Özel Fırsatlar

Türkiye’nin sadece elektronik ürünlerin satıldığı ilk pazar yeri platformu olan Pasaj’da ve Turkcell’in mağazalarında, Anneler Günü‘ne özel birçok fırsat farklı kategorilerde kullanıcıları bekliyor. 1-14 Mayıs tarihleri arasında geçerli olan kampanya, küçük ev aletlerinden kişisel bakım ürünlerine, cep telefonlarından tabletlere ve hobi ürünlerine kadar farklı kategorilerde herkesin bütçesine uygun teklifler sunuyor. Turkcell güvencesiyle kolayca ulaşılabilen ve operatör fark etmeksizin herkesin yararlanabileceği Pasaj’da ücretsiz kargo, vade farksız +2 taksit avantajı ve hediye çeki kazanma seçenekleri mevcut.

Turkcell Anneler Günü için Özel Fiyatlar Sunuyor

Anneler Günü’ne özel avantajlı fiyatlar sunuluyor. Seçili küçük ev aletleri, kişisel bakım ve beyaz eşya ürünlerinde puan limitine takılmadan teklifler Turkcell Mağazaları ve Pasaj’da yer alıyor. Pasaj kullanıcıları, akıllı saatlerden bilekliklere ve şarj cihazlarına kadar seçili aksesuarlarda avantajlı fırsatlardan faydalanabiliyor. Apple AirPods ve şarj kutusu 20 Nisan-30 Mayıs tarihleri arasında Turkcell faturasına ek 12 taksitle Turkcell Mağazaları ve Pasaj’da ‘1 Taksit Bizden’ fırsatıyla sunuluyor. Oral-B IO5 Şarjlı Diş Fırçası + Seyahat Kabı özel teklifi ise 31 Mayıs’a kadar geçerli.

Ayrıca, ‘Sarı Günler’ kampanyasıyla da 8-20 Mayıs tarihleri arasında saç düzleştiricilerden robot süpürgelere, bluetooth kulaklıklardan akıllı saatlere ve akıllı telefonlara kadar seçili ürünlerde Turkcell’de %18’e varan indirimler sunulacak.

150 TL Hediye Çeki Kazanma Şansı

14 Mayıs’a kadar Pasaj’dan 2000 TL ve üzeri peşin veya kontratlı alım yapan ve siparişi tamamlanan kullanıcılar, bir sonraki 2000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 150 TL hediye çekinden faydalanıyor.

Turkcell Pasaj’da ve Mağazalarda Vade Farksız +2 Taksit Avantajı

Anneler Günü kampanyasından yararlanacak kullanıcılara, 31 Mayıs’a kadar Yapı Kredi, Garanti BBVA, İş Bankası ve Akbank kredi kartlarıyla yapılan alışverişlerde peşin fiyatına vade farksız +2 taksit fırsatı sunuluyor.

Operatörlerden Bağımsız Herkese Özel Fırsatlar

Operatör fark etmeksizin herkesin kullanabildiği Pasaj’da, satın alınan ürünlerin tamamı yüzde 100 doğa dostu yenilenebilir karton ambalajlarda teslim ediliyor. Turkcell Pasaj kullanıcıları, kampanyalara ve hediye çeki detaylarına internet sitesi üzerinden ya da Turkcell uygulamasından ulaşabiliyor.

Yorum yapın