TP-Link Tapo C420S2 ve C400S2 Kameralarını Piyasaya Çıkardı

TP-Link, TP-Link Tapo C420S2 ve C400S2 Kameralarını piyasaya sürdü. Bu iki yeni ürün, kullanıcıların evlerinin veya iş yerlerinin güvenliğini sağlamalarına yardımcı olmak için tasarlandı. Yüksek çözünürlüklü video ve gece görüşü özellikleriyle, kullanıcılar evlerinde veya iş yerlerinde neler olup bittiğini her zaman görebilirler. TP-Link Tapo C420S2 ve C400S2 Kameralar, akıllı hareket algılama özelliği ile herhangi bir hareketi algılayarak kullanıcılara anında uyarılar gönderirler. Bu kameralar, kullanıcıların evlerinde veya iş yerlerinde herhangi bir sorun olduğunda hızlı ve etkili bir şekilde müdahale etmelerine olanak tanır. TP-Link Tapo C420S2 ve C400S2 Kameraları kurmak çok kolaydır ve WiFi bağlantısı sayesinde herhangi bir yerden izleyebilirsiniz. Bu kameralar, kullanıcıların evlerinin veya iş yerlerinin güvenliği için ideal bir seçenektir ve herkes tarafından kolayca kullanılabilir.

TP-Link’in Akıllı Ev Çözümleri

TP-Link, Tapo alt markası ile akıllı ev çözümleri sunuyor. Bu ürünler arasında güvenlik kameraları, akıllı prizler, akıllı aydınlatma ürünleri, sensörler ve hub’lar bulunuyor. Birlikte uyumlu olan bu ürünler, farklı senaryolar oluşturarak kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Tapo akıllı ev ekosistemine, hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanılabilen iki yeni kamera modeli eklenmiştir. Bu kamera sistemleri elektrik bağlantısına ihtiyaç duymuyor ve hem pil hem de suya toza dayanıklı özellikleri ile dikkat çekiyor.

Tapo C420S2 Kamera Modeli

Tapo C420S2 modeli, 2K QHD görüntü kaydı yapabilen bir kamera sistemidir. İç mekanlarda ve dış mekanlarda kullanılabilir ve kristal netliğinde video ve fotoğraf özellikleri sunar. Yıldız ışığı sensörü sayesinde düşük ışık koşullarında da kaliteli görüntü yakalayabilir. İstenmeyen kişilerin korkutulması için sesli ve ışıklı alarm özellikleri de bulunur.

Pil ve Kayıt Seçenekleri

Tapo’nun yeni pilli kameralarının pil ömrü yaklaşık 180 gün olarak açıklanıyor. Şarj edilebilen ve çıkarılabilen piller ömrü bittiğinde kolayca değiştirilebilir. Kamera sistemi, paket içeriğinde yer alan hub sayesinde yönetilebilir ve diğer Tapo cihazlarıyla birlikte çalışabilir. Kayıt için kullanıcılara farklı seçenekler sunuluyor. İster SD karta kayıt yapılabilir isterse ücretli olan Tapo Care bulut depolama sistemine kayıt yapılabiliyor.

Tapo C400S2 Kamera Modeli

Tapo C400S2 modeli ise 1080p çözünürlüğe sahip bir kamera sistemidir. İki kamera ve bir hub’dan oluşan bu paket, kullanıcılara çift yönlü ses iletme özelliği sunar. İstenmeyen kişiler sadece sesli alarm ile korkutulabilir. Benzer özellikleri ile dikkat çeken bu model, iç mekanlarda ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Fiyatlar

Tapo C400S2 ve C420S2 paketleri 2 kamera ve hub içerir ve şu fiyatlarla satışa sunulur:

  • Tapo C400S2 : 4,689 TL (KDV dahil)
  • Tapo C420S2 : 4,999 TL (KDV dahil)
Kullanım ve Uygulama

Kullanımı ve ayarları kolayca yapılabilen bu kamera sistemleri, duvara monte edilebildiği gibi masa üstünde de rahatlıkla kullanılabilir. Tapo uygulaması üzerinden sistem yönetilebilir ve diğer Tapo cihazlarıyla birlikte çalışır.

Yorum yapın