The Elder Scrolls VI Çıkış Tarihi Hakkında Üzücü Açıklama!

The Elder Scrolls VI, Bethesda’nın çok beklenen bir rol yapma oyunudur. Oyunun çıkış tarihi hakkında üzücü bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamaya göre, oyunun çıkış tarihi hakkında henüz net bir bilgi bulunmamaktadır. Bu haber, Elder Scrolls hayranlarını hayal kırıklığına uğratmış olsa da, Bethesda’nın oyunu mükemmelleştirmek için zamanı olduğunu göstermektedir. Elder Scrolls VI’nın, oyun severlere unutulmaz bir deneyim sunacağından emin olabilirsiniz. İlerleyen dönemlerde çıkış tarihi hakkında daha fazla bilgi beklenmektedir.

Microsoft’un Oyun Lideri Phil Spencer’a Göre The Elder Scrolls VI Daha Uzakta

Bethesda, The Elder Scrolls VI’yı 5 yıl önce düzenlenen E3 2018’de duyurdu ancak Phil Spencer’a göre The Elder Scrolls VI çıkış tarihi duyurusunun yapılmasına daha çok zaman var.

Microsoft’un oyunlardan sorumlu ekibine liderlik eden Spencer, Federal Ticaret Komisyonu’nun (FTC) şirketin Activision Blizzard’ı satın alma girişimini engellemek için bir ihtiyati tedbir kararı istediği duruşmanın ikinci gününde oyunun ne zaman çıkacağı hakkında bir açıklamada bulundu.

Oyunun Çıkış Tarihi ve Platformları

Oyunun hangi platformlara çıkacağına değinen Spencer, “Oyunun ne kadar uzakta olduğu göz önüne alındığında hangi platformlarda piyasaya sürüleceği konusunda biraz belirsizlik içinde olduğumuzu düşünüyorum. Şu anda oyunun tam olarak hangi platformlarda piyasaya sürüleceğini belirlemek bizim için zor” dedi.

IGN tarafından aktarılan bilgilere göre Spencer, FTC avukatının sorusuna yanıt olarak muhtemelen beş yıldan fazla bir süre sonra çıkacağını ifade etti.

Bethesda’nın Planları

Bethesda’nın The Elder Scrolls VI ile ilgili paylaşımlarını yakından takip ediyorsanız oyunun planlanan çıkış tarihi sürpriz olmamıştır. 2020 yılında yayıncının pazarlama ve iletişimden sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Pete Hines, Bethesda’nın oyun hakkında en azından birkaç yıl daha paylaşacak önemli bir şeyi olmadığını söylemişti.

Görüşleriniz Neler?

Peki, siz The Elder Scrolls VI ile ilgili yapılan açıklama hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyunun beklenenden çok daha uzun bir zaman sonra çıkacak olması ile ilgili görüşlerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın