Squid Game 2. Sezon Fragmanı Çıktı

“Squid Game 2. Sezon Fragmanı: İzleyiciler Uzun Süren Bekleyişin Sonunda Heyecanla Bekledikleri Fragmanı İzlemek İçin Zaman Sayıyorlar! Yeni Sezonun Tüm Detayları, Oyuncu Kadrosu ve Çekimlerle İlgili Çıkan Haberler Burada!”

Netflix’in En Popüler Dizisi Squid Game’in 2. Sezonu İçin Fragman Yayımlandı

Dünyanın en popüler dijital yayın platformlarından biri olan Netflix, TUDUM etkinliğinde yakın zamanın en çok konuşulan dizisinin yeni sezonunun fragmanını yayımladı. Squid Game 2. sezon fragmanı, gelecek sezonda yer alacak oyuncuları da gözler önüne serdi.

Netflix tarafından yayımlanan videoda ilk sezonda oynanan oyunlar yer alıyor. Bununla birlikte ikinci sezondan bazı görüntüler de bulunuyor. Daha da önemlisi, video ikinci sezonda rol alacak oyunculara da bir ilk bakış atma fırsatı sağlıyor.

Videoda ana karakterler ve ölümcül oyunların yer aldığı ilk sezondan bir kesit gösteriliyor. Squid Game’in 2. sezonunda ilk oyunların galibi Lee Jung-jae, oyunları yöneten Lee Byung-Hun, oyun için katılımcı toplayan Gong Yoo ve dedektif Wi Ha-joon geri dönecek. Netflix ayrıca dizide boy gösterecek dört yeni oyuncuyu da tanıttı.

İkinci Sezonun Hikayesi

Fragmana göre ikinci sezonda tüm oyunları geçerek büyük ödülü kazanan Seong Gi-hun (Lee Jung-jae), ona kart veren Gong Yoo ve büyük oyunu yöneten maskeli kişi Front Man (Lee Byung-Hun) de yer alacak.

Yeni Oyuncular

İlk sezonun kilit karakterleri olarak bilinen bu iki karakterin yanı sıra pek çok oyuncu da ikinci sezonda önemli bir karakteri canlandıracak.

Squid Game’in yeni sezonunda Güney Koreli şarkıcı ve aktör olan Yim Si-wan, Park Sung-hoon, Kang Ha-neul ve Yang Dong-geun gibi oyuncular da yer alacak. Oyuncuların hangi karakteri canlandıracağı şimdilik açıklık kazanmış değil ama hepsinin yeşil düğmeye bastığı göz önünde bulundurulursa tamamının yarışmacı olacağı düşünülebilir.

Yorum yapın