Şampiyonlar Ligi Kadrosuna Sahip Oppenheimer’ın Yeni Fragmanı Çıktı

Ünlü İsrailli yazar Shimon Adaf’ın aynı adlı romanından uyarlanan “Oppenheimer” dizisi için heyecan verici bir fragman yayınlandı. Dizinin merkezinde, ünlü fizikçi Robert Oppenheimer’ın öyküsü anlatılıyor. Başarılı oyuncu Tomer Sisley’nin canlandırdığı Oppenheimer, II. Dünya Savaşı sırasında nükleer silahların geliştirilmesine öncülük etti. Dizide, Oppenheimer’ın hayatına dair zorluklar, aşklar ve savaşın yarattığı sıkıntılar anlatılıyor. Aynı zamanda, Oppenheimer’ın kadrosunda yer alan genç yetenekler ise tarihin akışını değiştiren bu olaya yeni bir bakış açısı sunuyor. Gerilim dolu hikayesi ve rekor bütçesiyle dikkat çeken “Oppenheimer”, Şampiyonlar Ligi kadrosuyla yaz sezonunun en merakla beklenen yapımları arasında yer alıyor.

Oppenheimer Filminde Oyuncu Kadrosu Kısa Bir Bakış

Christopher Nolan’ın merakla beklenen projesi Oppenheimer’ın ikinci fragmanı yayınlandı ve izleyicilere J. Robert Oppenheimer’ın hayatına dair yeni bilgiler sunuldu. Oppenheimer, atom bombasının mucidi olarak bilinen ve tarihte önemli bir yeri olan bir bilim insanıdır. Filmin senaryosunu Nolan yazdı ve yönetmenliği de kendine ait. İşte oppenheimer filmindeki oyuncu kadrosu kısaca:

Cillian Murphy

Oyuncu kadrosunda yer alan ilk isim Cillian Murphy. Nolan ile daha önce Batman Begins, Inception ve Dunkirk filmlerinde bir araya gelen Murphy, Oppenheimer filminde başrol oynuyor.

Emily Blunt

Filmin başrol oyuncularından biri de Emily Blunt. Blunt, Oppenheimer’ın eşi Katherine Oppenheimer rolünde seyircilerle buluşuyor.

Matt Damon

Matt Damon da Oppenheimer filminde yer alan bir diğer önemli isim. Sevilen oyuncu, bilim insanlarından birini canlandırıyor.

Robert Downey Jr.

Oppenheimer filminde Robert Downey Jr. de izleyicilerle buluşuyor. Marvel Sinematik Evreni’nin popüler karakterlerinden Iron Man’i canlandıran ünlü oyuncu, bu defa başka bir filmde rol alıyor.

Florence Pugh

Florence Pugh, birçok film ve dizi projesinde rol alan başarılı bir oyuncu. Oppenheimer filminde de izleyicilerin karşısına çıkan Pugh, bilim insanlarından birini canlandırıyor.

Josh Hartnett

Filmin diğer bir oyuncusu ise Josh Hartnett. Hartnett, Oppenheimer filminde karakter oyunculuğu yapıyor.

Dylan Arnold

Oyuncu kadrosunda yer alan diğer bir isim de Dylan Arnold. Arnold, filmin oyuncu kadrosuna dahil olan genç oyunculardan biri.

David Krumholtz

Filmin diğer bir başarılı oyuncusu David Krumholtz. Krumholtz, Oppenheimer filminde bilim insanlarından birini canlandırıyor.

Filmden Beklenenler

Yayınlanan fragmanlarla birlikte Oppenheimer filminin senaryosuna dair bazı detaylar ortaya çıktı. Filmin ana konusu, J. Robert Oppenheimer’ın bilim insanlarıyla birlikte çalışarak atom bombasını yapmaya çalışması ve sürecin nasıl ilerlediği.
Filmin daha önceki fragmanlarında aksiyon ve gerilim sahnelerine de yer verilmişti. Ancak yeni fragman, karakterlerin yapısına daha çok odaklanıyor. Ayrıca fragmanda, atom bombasının Oppenheimer’ın beklentisinden çok farklı sonuçları olacağına dair ipuçları da veriliyor.

Yorum yapın