Paint Karanlık Mod Özelliğine Kavuşuyor

Paint uygulaması, yeni özelliğiyle kullanıcılarına bir rahatlık daha sağlıyor: Karanlık Mod! Bu özellik, uygulamayı karanlık bir arayüzle kullanmanıza olanak tanırken gözlerinizi de yormaz. Artık gece geç saatlerde veya düşük ışık koşullarında, Paint’i kullanmak daha konforlu hale geldi. Karanlık Mod’u kullanarak, hem göz yorgunluğunu azaltabilir hem de uygulama kullanımını daha keyifli hale getirebilirsiniz. Hemen Paint’i güncelleyin ve Karanlık Mod özelliğinin keyfini çıkarın!

Windows 11 İçin Paint Karanlık Mod Güncellemesi Yayınlandı

Microsoft, Windows 11 için Paint uygulamasına önemli bir güncelleme yayınladı. Paint karanlık mod özelliği, bu güncelleme ile kullanıcılara sunulmaya başlıyor.

Yeni Özellikler ve İyileştirmeler

Bu güncelleme, Paint uygulamasında bir dizi özellik ve iyileştirme getiriyor. Kullanıcılar, karanlık tema desteği sayesinde artık Paint’i karanlık modda kullanabilecekler. Üstelik, görüntüleme modu sistem temasına göre şekillenecek, istenildiği takdirde kullanıcılar ayarlar bölümünden de mod değiştirebilecekler.

Ayrıca, çalışma alanındaki görüntünün yakınlaştırma ayarlarında da iyileştirmeler yapıldı. Kullanıcılar, ince ayrıntılarla artış seviyesini belirleyebilir ve böylece daha kolay yakınlaştırabilirler. Ek olarak, ekran sığdırma seçeneği de geliyor.

Uygulamada yer alan seçenekler, Windows 11 arayüzü ile uyumlu hale getirildi ve daha iyi erişilebilirlik için kısayol desteği geliştirildi.

Güncellemenin Kullanıcılara Sunulması

Bu güncelleme, şimdilik yalnızca Canary ve Dev Channel (11.2304.17.0 versiyonu) Insider’lara sunuldu. Ancak, güncellemenin tüm kullanıcılara yakın zamanda sunulması bekleniyor.

Microsoft, topluluktan gelen geri bildirimleri dikkate alarak gerekli düzenlemeleri yapacak ve güncellemenin tüm kullanıcılara sunulması uygun olduğu zamanda herkese sunulmaya başlayacak.

Yorum yapın