Netflix Kullanıcılarına Müjdeli Haber!

Netflix kullanıcıları, müjdeli bir haberimiz var! Ülkemizdeki Netflix kütüphanesi, sürekli olarak genişliyor ve daha fazla içerik sunuyor. Artık en sevdiğiniz TV dizileri, filmler ve belgeseller, sadece birkaç tıklama ile elinizin altında! Ayrıca Netflix, orijinal içerikler sunarak, en yenilikçi ve heyecan verici yapımları da sizlere sunuyor. Kendinizi hiç olmadığı kadar eğlenceli ve benzersiz bir dünyanın içinde bulmak için hemen bugün Netflix’e abone olun!

Netflix’ten Yeni Bir Güncelleme: “Listem” Özelliği Değişti!

Netflix, iOS ve Android kullanıcıları için “Listem” özelliğinde bir güncelleme yayınladı. Bu özellik artık kullanıcıların kayıtlı filmler ve TV şovları arasında kolayca arama yapmalarına izin veriyor.

Yeni güncelleme içinde Listem özelliği kullanıcıların izledikleri dizi ve filmlere göre öneriler alacakları yeni filtreler de sunuyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar çıkış tarihine, alfabetik sıraya, içeriğin bir film veya TV şovu olup olmadığına, ayrıca yayınlanma tarihine göre sıralama yapabilecekler.

En Popüler Filtrelerden Biri: “Başladı” ya da “Başlamadı” Seçenekleri

Yeni güncelleme içinde kullanıcılara başlamadıkları veya izlemeye başladıkları içeriklere göre sıralama yapmalarına olanak tanıyan yeni “Başlamadı” ve “Başladı” seçenekleri sunuluyor. Bu filtreler, hala izlenmesi gereken pek çok film ya da diziyi listelerine kaydeden ve karmaşayı önlemek adına gözden geçirmenin bir yolunu arayan kullanıcılar için yararlı bir güncelleme olacak.

Yükseltme İlk Olarak Android Kullanıcılarına Sunuluyor

Netflix, yükseltmeyi ilk olarak Android kullanıcılarına sunuyor ve önümüzdeki birkaç hafta içinde iOS kullanıcılarına da sunacak. Ayrıca bu güncelleme ile artık aboneler filmleri ve dizileri doğrudan kartlarından silme seçeneğine de sahip olacaklar. Güncellemeden önce, kullanıcılar ayrıntılar sayfasına gitmek ve ardından listelerinden silmek istedikleri filmi ya da diziyi seçmek zorundaydılar.

Tv Kullanıcıları İçin “Çok Yakında” Satırı Eklendi

Bu güncelleme TV kullanıcılarını da unutmadı. Netflix, TV kullanıcıları için ana ekranlarında yeni bir “Çok Yakında” satırı ekledi. Bu yeni özellik, tüm abonelerin kullanımına sunulacak. Kullanıcılar artık doğrudan ana ekrandan gelecek filmleri ve dizileri takip edebilecekler.

Yorum yapın