Kredi Kartı Harcamalarında Wings Kart Yanınızda

Wings Kart, kredi kartı harcamalarınızda size yanınızda kolaylık sağlıyor. Yüksek limitleri ve taksit seçenekleri ile ödemelerinizi kolaylaştırırken aynı zamanda birçok markada indirimler ve avantajlar sunuyor. Online ve fiziksel alışverişlerinizde kullanabileceğiniz Wings Kart ile günün her saati hızlı ve güvenli ödeme yapabilirsiniz. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilere özel hizmetler sunan Wings Kart, sizlere ekonomik çözümler sunarak tasarruf etmenizi sağlıyor. Wings Kart ile kredi kartı harcamalarınızda avantajlı bir seçim yapın.

Akbank Wings Kredi Kartı İle Avantajları Yakalayın

Kredi Kartı Başvurusunu Hemen Yapın, Ekstra Avantajları Kaçırmayın

Günümüzde nakit kullanımı yerine kredi kartı kullanımının artış gösterdiği bir gerçek. Bu sebeple Akbank Wings Kredi Kartı avantajlarını keşfetmelisiniz. Mil Puan biriktirme ve birçok özelliği ile standart kredi kartlarına göre daha fazla avantaj sunan Wings Kredi Kartına sahip olmak için Akbank internet sitesi üzerinden kolayca başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca, ilk defa Wings sahibi olanlar 100.000 Mil Puana kadar ekstra avantaja da sahip olabilirler.

Yurt İçi ve Yurt Dışı Alışverişlerinizde Wings Kredi Kartı ile İndirimleri Yakalayın

Akbank ile sahip olduğunuz Wings Kredi Kartınızı yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce noktada kullanabilirsiniz. Restoranlardan havaalanlarına kadar Hayatın her alanına indirim dahilinde ulaşabilirsiniz. Dünya çapında marka haline gelmiş restoranlarda Wings Kredi Kartı ile ödemeniz, yüzde 15’lere varan indirim sağlarken, konaklamalarınızda yüzde 10’a kadar indirim avantajı sunar. Havalimanlarında Wings Kredi Kartı kullanıcıları transferlerinde yüzde 75, otopark ücretlerindeyse yüzde 50 indirim sağlayabilirler.

Wings Kredi Kartı İle Harcadıkça Mil Puan Kazanın

Wings Kredi Kartı Yurt içinde ve yurt dışında yapacağınız harcamalarda Mil Puan kazandırır. Akbank’taki varlıklarınızın belirlediği Wings programı ile birikimleriniz arttıkça Mil Puanlarınız da artar. Mil Puanlarınız sadece seyahat biletlerinde birikmez, konut ve taşıt kredi alımlarında, artı para tanımında, BES ve sigorta talimatlarında da kazanabilirsiniz. Yurt içinde her 1.5 TL’lik harcama için 1 Mil Puan ve yurt dışındaysa %50 daha fazla Mil Puan kazanabilirsiniz. Mil Puanlarınızı yurt içi seyahatlerinizde her 100 Mil Puan 1 TL, yurt dışı seyahatlerinizde ise her 50 Mil Puan 1 TL olarak kullanabilirsiniz.

Krediniz Anında Cebinizde, Alışverişinizi Ertelemeden Yapın

Akbank Kredi Kartlarından Axess ya da Wings kartınızı kullanarak, nakit ihtiyaçlarınıza anında çözüm bulabilirsiniz. Acil nakit ihtiyacınız olduğunda Akbank kredi başvurusu yaparak kartlarınızın kredi özelliği ile 48 aya varan vadelerde kredi kullanabilirsiniz. Kira, aidat, okul masrafları gibi tüm ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz. Akbank online ya da mobil uygulama üzerinden yapacağınız kredi kartı başvurusu sonucunda kartınız size ulaştığı takdirde, ihtiyacınız olan alışverişi gerçekleştirebilirsiniz. Sonradan taksitlendirme özelliği sayesinde, peşin alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz. Böylece ödemelerinizi erteleyebilir, bütçenizi daha iyi yönetebilirsiniz.

Kart Borçlarınızı Akbank Kredi Kartına Aktararak Ödemelerinizi Daha Kolay Yönetin

Akbank kredi kartı başvurusu yoluyla alacağınız Axess ya da Wings Kredi Kartınız sayesinde diğer bankalara ait kart borçlarınızı uygun faiz oranlarıyla aktarabilir ve 12 aya kadar taksitlendirme yapabilirsiniz. Böylece ödemelerinizi daha kolay ve rahat bir şekilde yönetebilirsiniz.

Yorum yapın