Knight Online Benzeri Oyunlar

Knight Online benzeri oyunlar arayanların sayısı her geçen gün artıyor. Bu tarz oyunlarda MMORPG ve PvP özellikleri bulunuyor. Hem fantastik dünyalarda hem de gerçek tarihteki dönemlerde geçen oyunlar ön planda. Knight Online gibi popüler olmuş oyunların yanı sıra, yeni geliştirilen benzer oyunlar da mevcut. Bu oyunlar arasında, özellikle grafikleri ve oynanışı ile dikkat çekenlerin sayısı hızla artıyor. Türkçe dil desteği de sunan oyun seçenekleri, Türk oyuncular için daha cazip hale geliyor. Eğer siz de Knight Online benzeri bir oyun arıyorsanız, aradığınız özelliklere sahip yüzlerce farklı seçeneği değerlendirebilirsiniz.

Knight Online Benzeri Oyunlar Listesi

Eğer Knight Online benzeri oyunlar arıyorsanız, nostalji yapmak istiyorsanız veya sadece yeni bir video oyunu denemek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. İşte size önerdiğimiz en iyi video oyunları:

Metin2

Knight Online ile aynı tarihte piyasaya sürülen Metin2, ücretsiz bir PVP oyunu olarak yine birçok oyuncunun favorilerinden biri haline gelmiştir. Oyunda Chunjo İmparatorluğu, Jinno İmparatorluğu ve Shinsoo İmparatorluğu arasından birini seçip savaşçı, ninja, sura, şaman veya lycan sınıfından bir karakter yaratabilirsiniz. Lonca sistemi, etkinlikleri ve benzersiz özellikleri ile Metin2 benzeri oyunlar içerisinde en iyi seçeneklerden biridir.

RIFT

RIFT

RIFT, birbirinden çeşitli düşmanlarla dolu, epik bir görsel sunumu olan ücretsiz bir MMORPG (çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu) oyunudur. Oyunda bir savaşçı olarak görev alır ve karakterinizi geliştirirsiniz. Topraklarınızı istila eden düşmanlarla savaşarak benzersiz özellikler elde edebilirsiniz.

Rappelz

Rappelz

2006 yılında piyasaya sürülen Rappelz, en iyi oyunlar listesinde yerini alıyor. Ücretsiz oynanabilen oyunda birden fazla sınıf ve yetenek seçenekleri mevcuttur. Savaşlarınıza yardımcı olacak evcil hayvanlar dahil olmak üzere çeşitli petler de oyun içerisinde bulunur. Kendinizi kanıtlayarak ve toprakları koruyarak oyununuzu geliştirebilirsiniz.

EverQuest II

EverQuest II

EverQuest II, birçok oyuncunun favori MMORPG oyunlarından biridir. Oyunun amacı, dünyanızı fethetmek için takımınızla bir araya gelmek ve diğer düşman takımlarla savaşmak. Oyunun yüksek kaliteli grafikleri, detaylı özellikleri ve geniş dünyası ile oyunculara kaliteli bir oyun deneyimi sunuyor.

Yorum yapın