Instagram’a Twitter Linki Ekleme

İnstagram profilimde yer alan Twitter hesabımı paylaştım, böylece daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz! Takip etmek için linke tıklayın. #Twitter #sosyalmedya #takipet #bağlantı

Instagram’a Twitter linki ekleme işlemini gerçekleştirerek sizi takip eden ya da yeni takip etmeye başlayacak olan sosyal medya kullanıcılarının sizi Twitter’da da bulmasını sağlayabilirsiniz.

Sosyal medya platformunda sizin profilinizi ziyaret eden kişinin göreceği bağlantılardan birinin de Twitter profilinize giden bağlantı olmasını sağlamak için bu rehberde yer alan adımları takip edebilirsiniz.

Instagram’a Twitter Link Ekleme Adımları

  • Instagram uygulamasını açın.
  • Profil fotoğrafınıza basarak profilinize gidin.
  • “Profili Düzenle” butonuna dokunun.
  • “Bağlantı ekle” seçeneğine basın.
  • “Harici bağlantı ekle” seçeneğine dokunun.
  • Twitter hesabınızın bağlantısını ve başlığınızı girin.
  • Mavi tik işaretine basarak bağlantıyı kaydedin.

Instagram’da profilinize Twitter profilinizin linkini eklemek için takip etmeniz gereken adımlar bu şekildedir. Bu adımları izledikten sonra profilinize Twitter hesabınıza yönlendiren bağlantı eklenecektir.

Twitter profilinizin bağlantısını nasıl alacağınızı bilmiyorsanız Twitter hesap linki alma adımlarını takip edebilirsiniz. Hangi platformu (Android, iOS, Windows, macOS vb.) kullandığınıza bağlı olarak değişiklik gösteren adımlardan size uygun olanını seçip uygulayabilirsiniz.

Diğer Sosyal Medya Hesaplarının Linki Nasıl Eklenir?

Birden fazla bağlantı eklemek istiyorsanız, örneğin Twitter’ın haricinde kendi kişisel web sitenizin bağlantısını da eklemek istiyorsanız yeniden profilinizi açıp “Profili Düzenle” basabilir ve “Bağlantı Ekle > Harici bağlantı ekle” yolunu takip edebilirsiniz.

Instagram’ın bağlantı sınırına takılıyorsanız bütün sosyal medya hesaplarınızın ve web sitenizin bir arada olduğu web sayfası hazırlamanızı sağlayacak çevrim içi hizmetlerini de tercih edebilirsiniz. Bu hizmetler, sizi takip eden insanlar için her zaman ve her yerde erişilebilir olmanızı sağlar. Bu servisler arasında ücretli hizmetlerin yanı sıra ücretsiz hizmetler de mevcuttur.

Ücretsiz servisler, eklenebilecek bağlantı sayısı da dahil olmak üzere pek çok konuda önünüze çeşitli sınırlamalar çıkarabilir.

Bu nedenden dolayı ücretli hizmetleri kullanabilir ya da ücretsiz / ücretli alan adı ve hosting alabilir ve karşılama sayfasına sadece hesaplarınıza yönlendiren bağlantılara yer verebilirsiniz. Bu, web sayfasında yer vereceğiniz bağlantı sayısı ile ilgili herhangi bir kısıtlamaya maruz kalmanızı da engelleyecektir.

İlginizi çekebilir; TikTok Çok Fazla Deneme Hatası Nasıl Çözülür?

Bazı çevrim içi web sitesi oluşturma hizmetleri, hosting ve alan adı gibi teknik konularla ilgilenmenize gerek bırakmadan direkt web sitenizi oluşturmanıza yardımcı olur. Dilerseniz bunlara da göz atabilirsiniz.

Yorum yapın