Human Fall Flat 2 Duyuruldu (Video)

İnsan Düş Flat 2, çığır açan fizik tabanlı bulmaca oyununun devamı olarak duyuruldu. Bu eğlenceli ve zorlu oyunda, kontrolünü ele alacağın bir insan karakterini yönlendirerek farklı düşük yerçekimi ortamlarında engelleri aşman gerekiyor. İşbirliğiyle oynanabilen Human Fall Flat 2, daha büyük ve daha ilginç bir dünyada daha fazla zorlu bölüm ve yeni özellikler sunacak. Oyuna dair daha fazla bilgiye ve fragmana yukarıdaki videodan ulaşabilirsin.

Human Fall Flat 2: Steam Sayfası Açıldı!

Human Fall Flat 2 duyurusu yapıldı ve oyunun Steam sayfası açıldı. Eğlence odaklı yeni video oyunu Nisan 2021’de PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch’e çıkacak. Oyunun tanıtım videosu da yayımlandı.

Human Fall Flat: Orijinal Kopya Satarak Büyük Bir Başarı Elde Etti!

No Brakes Games’in geliştirdiği Human Fall Flat’ın orijinal kopya satışları 4 milyonu aşarak büyük bir başarı elde etti. Bu başarı üzerine geliştirici ekip, yeni oyun üzerinde çalışmalara başladı.

Human Fall Flat 2: Fizik Temelli Bir Yapıya Sahip Olacak

Human Fall Flat 2 olarak isimlendirilen oyun, uzun süre boyunca eğlenceli zaman geçirilmesini sağlayacak. Oyun, fizik temelli bir yapıya sahip olacak ve oyuncular ister tek başına isterse arkadaşlarıyla birbirinden zorlu bulmacaları çözmeye çalışacak. Oyunun 8 oyuncuya kadar destek sunacağı belirtiliyor.

Human Fall Flat 2: Yeni Fizik Motoru, Yeni Oynanış Etkileşimleri ve Yeni Mekanikler

Yeni fizik motoru, yeni oynanış etkileşimleri ve yeni mekanikler içereceği belirtilen oyun müzik, oynanış ve grafikleriyle öne çıkacak. Yeni oyun, orijinal oyunda sevilen bazı özellikleri koruyacak ama aynı zamanda büyük geliştirmeler yapacak.

Human Fall Flat 2: Çıkış Tarihi Henüz Belli Değil!

Yayıncılığını Devolver Digital’in yaptığı Human Fall Flat 2’nin çıkış tarihi henüz belli değil. Dolayısıyla oyunun ne zaman piyasaya sürüleceği henüz bilinmiyor. Ayrıca söz konusu yapımın minimum ve önerilen sistem gereksinimleri de açıklanmadı.

Human Fall Flat 2 Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Human Fall Flat 2 hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni oyun ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz. Oyunun çıkması heyecan verici. Fizik temelli yapısı ve zorlu bulmacalarıyla, oyuncular bir kez daha eğlenceli ve ilginç bir deneyim yaşayacaklar.

Yorum yapın