Getir, n11 Hisselerinin Tamamını Satın Aldı

Getir, Türkiye’nin önde gelen online market platformlarından biri olarak hizmet vermektedir. Son zamanlarda gerçekleştirdiği bir hamleyle, n11 hisselerinin tamamını satın alarak sektördeki gücünü daha da artırdı. Böylece müşterilerine daha sağlıklı, hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için çalışmalarına devam ediyor. Hem Getir hem de n11 kullanıcıları, bu birleşik güç sayesinde daha geniş bir ürün yelpazesine ve daha iyi bir alışveriş deneyimine sahip olacaklar. Getir, Türkiye’nin en çok tercih edilen online market platformlarından biri olarak geleceğe dair umut verici adımlar atmaya devam ediyor.

Getir, N11’in Tamamına Sahip Oldu!

Getir, N11’in hisselerinin tamamını satın alarak N11’in tamamına sahip hâle geldi. Geçtiğimiz sene N11 için yapılan yatırımın ardından hisselerin yüzde 30’unu satın alan Getir’in kurucusu Nazım Salur, bugün yaptığı açıklamada son gelişmeyi duyurdu.

Getir, Türkiye’nin yanı sıra birçok ülkede hizmet vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Türkiye’nin en popüler e-ticaret sitesi N11.com’un hisselerinin yüzde 33’ünü satın alan Getir, N11 ile bir ortaklık başlattı. Salur tarafından bugün yapılan açıklamada, N11’in tamamının satın alındığı belirtildi.

Salur’dan Duyuru

Salur, 31 Ağustos 2021 tarihinde Getir ve N11 ortaklığını duyurmuştu. Ortaklıkla ilgili açıklamasında, e-ticareti hızlandıracaklarını vurguladı.

Salur bugün yaptığı açıklamada, geçtiğimiz yıl üçte bir hissesini alarak ortak olduğu N11’in diğer hisselerini de aldığını belirtti. Ayrıca, N11’i kuran ve büyüten ortakları Doğuş Grubu ve SK Holdings’e yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür etti. Salur, açıklamasında yeni bir N11’in yakında geleceğini de paylaştı.

Satın alma sonrasında N11’de büyük bir değişiklik yaşanacağı da açıklandı. N11’in geleceğine yönelik planlar henüz net olmasa da son gelişmeler dikkat çekmeyi başardı. Sosyal medya kullanıcıları, Salur’a bu satın alım ile ilgili tebrik ve iyi dileklerini iletti.

Yorum yapın