Game of Thrones Yaratıcılarından: 3 Body Problem Fragmanı Yayında

Game of Thrones yaratıcıları olan David Benioff ve D.B. Weiss’in üstlenmiş olduğu yeni dizi olan 3 Body Problem’ın fragmanı sonunda yayınlandı. Bu heyecan verici ve merak uyandıran fragman, izleyicileri bilim kurgu ve suç dolu bir evrene götürüyor. 3 Body Problem, Liu Cixin’in aynı isimli roman serisine dayanıyor ve dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip. Dizi, olağanüstü görsel efektlerle desteklenmiş heyecan verici bir hikaye sunarak izleyicilere unutulmaz bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. 3 Body Problem, merakla beklenen bir dizi olduğu için heyecanla beklenen fragman izleyicileri büyüledi ve diziye olan ilgiyi artırdı. Yapımın ne zaman yayınlanacağı henüz netleşmese de, bu fragman sayesinde izleyicilerin heyecanı daha da arttı. 3 Body Problem, kesinlikle kaçırılmaması gereken bir dizi olacak ve Türk izleyiciler için de oldukça ilgi çekici bir seçenek olacak.

3 Body Problem Fragmanı

3 Body Problem fragmanı, Netflix Türkiye kanalında yayımlandı. Dünyanın en büyük dijital yaynı platformlarından biri olan Netflix, yakın bir zamanda izleyiciler ile buluşacak olan dizinin ilk fragmanını TUDUM etkinliğinin bir parçası olarak paylaştı.

Fragmanla birlikte dizinin yayın tarihi de belli oldu. Buna göre 3 Body Problem, Ocak 2024’te Netflix kullanıcılarının beğenisine sunulacak. Aslına bakılırsa bu beklenen çıkış tarihine göre önemli bir gecikme oldu. Önceden dizinin bu yıl yayımlanması gerekiyordu.

Dizi Yaratıcılarından Çıkıyor

Dizinin adı size epey tanıdık gelebilir. Bunun nedeni, dizinin Game of Thrones’un yaratıcılarından çıkması. Ayrıca bu dizi de Game of Thrones gibi önemli bir başarının altına imza atan kitap serisine dayanıyor.

Başarılı Oyuncu Kadrosu

Netflix’in yayımladığı fragmanın da en sevilen kitap serilerinden birinin göz kamaştırıcı dizi uyarlamasına layık olduğu görülüyor. Dizide rol alan oyunculardan bazıları arasında Benedict Wong, Eiza González, John Bradley ve Liam Cunningham yer alıyor.

Game of Thrones’tan Tanıdık Yüzler

Son iki isme muhtemelen aşinasınız. Bu oyuncular daha önce Game of Thrones’ta da yer almıştı ve sergiledikleri oyunculuk performansı sayesinde seyircilerden alkış toplamışlardı.

Beklenen Yayın Tarihi

Ocak ayı o kadar da uzakta değil. Bu nedenle 3 Body Problem ile ilgili daha fazla ayrıntı gelecek birkaç ay içinde paylaşılabilir. Peki, sizin bu dizi ile ilgili beklentileriniz tam olarak neler? Aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle ve diğer okurlarımız ile paylaşmayı unutmayın.

Yorum yapın