Electrolux 700 Serisi Kablosuz Süpürgeler

Electrolux 700 Serisi kablosuz süpürgeler, hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. İnanılmaz bir temizleme gücüne sahiptir ve kablosuz tasarımı sayesinde hareket serbestliği sunar. Bu süpürgeler, evinizdeki toz, kir ve diğer partikülleri kolayca temizlemek için farklı özelliklerle birlikte gelir. Böylece, evinizin her köşesinden zahmetsizce tozları temizleyebilirsiniz. Ayrıca, pratik ve ergonomik tasarımları sayesinde kolayca kullanılabilirler. Her evin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış farklı model seçenekleri ile Electrolux 700 Serisi kablosuz süpürgeler, ev temizliği için en ideal seçeneklerden biridir.

Electrolux 700 Serisi Kablosuz Süpürge: Yeni Nesil Temizlik Deneyimi

Electrolux Süpürge, teknolojinin hızına ayak uydurmak isteyen kullanıcılar için özelleştirilmiş ürünler üretmeye devam ediyor. Kullanıcıların geri bildirimleri ve deneyimleri üzerine geliştirilen 700 serisi kablosuz süpürgeler, güçlü performansı hafif bir tasarımla birleştiriyor. Kullanışlı, etkili ve pratik temizlik deneyimi sunan bu ürünler, kullanıcı dostu bir tasarım sunuyor.

Modern Tasarım ve Yüksek Performans

Electrolux 700 Kablosuz Süpürge serisi, sade ve minimalist İskandinav tasarım anlayışının özelliklerini evinize taşıyor. 2200 gr ağırlığındaki bu süpürgeler, hem dayanıklı, hem de güçlü bir motorla donatılmıştır. Ayrıca 50 dakikaya kadar kesintisiz temizlik imkanı sunan bataryaları, kullanıcıların evlerindeki vazgeçilmez yardımcısı oluyor. Mayıs ayında piyasaya çıkan EP71UB14DB Ultimate ve EP71AB14UG Animal modelleri, kullanıcılar tarafından büyük beğeni kazandı.

Güç, Hız ve Hafiflik Bir Arada

Electrolux, 700 Serisi kablosuz süpürgelerde gücü ve hafifliği bir arada bulunduruyor. Ürünlerde ayakla basılarak başlıktan kolayca ayrılan ve dar alanlara kolayca ulaşabilen ince bir borusu bulunuyor. Aynı zamanda, Multi Surface zemin başlığı, farklı zemin tipleri arasında başlık ayarlama ya da değiştirme ihtiyacı gerektirmezken “Auto Mode” özelliği, zemin arası geçişlerde çalışma hızını otomatik olarak ayarlayabiliyor. Bu özellikler sayesinde, temizlik esnasında başlık değiştirme veya çalışma hızını ayarlama zahmeti ortadan kalkıyor ve optimum temizlik performansı elde ediliyor.

Kullanışlı Tasarım ve Kolaylıkla Saklama İmkanı

Electrolux Dikey Süpürge, Duvara monte edilerek saklanabilen fonksiyonelliği ile evde yer kaplamazken, ev içerisindeki küçük kazalarda da kullanıcıların hızlı bir şekilde temizliğe başlamalarını sağlıyor. Kolay toz boşaltma sistemi ve yıkanabilir filtreleri ile bakımı da son derece kolay olan 700 Serisi, 5 kademeli toz ayrıştırma ve filtrasyon özelliği ile mikro toz taneciklerini yüzde 99,9 oranında yakalayarak temiz ve sağlıklı bir yaşam ortamı sağlıyor.

Ödüllü Bir Tasarım

Kullanıcıların güvenliği ve sürdürülebilir bir gelecek için çalışan Electrolux, 700 Serisi Kablosuz Süpürgelerde geri dönüştürülmüş malzemeleri kullanarak sürdürülebilirliğe katkı sağlıyor. Bu ürünler, sadece performanslarıyla değil aynı zamanda tasarımlarıyla da uluslararası tasarım yarışmalarında ödüller kazandılar. Reddot Winner 2023 ve IF Design Award 2023 gibi prestijli ödülleri de kazanan 700 Serisi güçlü, kullanışlı ve estetik bir tasarıma sahip.

Electrolux 700 Serisi Kablosuz Süpürgenin Özellikleri

  • Kolay takılıp çıkarılabilen fırça: Rulo fırçanın serbest kalmasını sağlayan tek bir düğmeye dokunarak fırçanın kolaylıkla temizlenmesine olanak verir.
  • Düşük Güç Modunda 40 Dakikaya Kadar Çalışma Süresi: 3 farklı güç modu bulunan süpürgenin PowerPro Multi Surface başlık ile min modunda 35 dakikaya kadar, el ünitesinin min modunda kullanımı ile 60 dakikaya kadar kesintisiz temizlik yapılabilir.
  • DustSpotter™ LED Işıklar sayesinde en ufak toz ve kırıntı taneciklerini dahi görün ve kolaylıkla süpürün.: Başlıkta bulunan DustSpotter™ LED Işıklar sayesinde en ufak toz ve kırıntı taneciklerini dahi görün ve yakalayın.
  • Siklonik Filtre sistemi – % 50 daha büyük, pileli çok katmanlı sistem: Daha güçlü bir motor ve % 50 daha büyük, pileli çok katmanlı siklonik filtre sistemi şarjlı süpürgenizin performansını artırır.
  • Lityum-Ion Piller – Daha uzun süre daha performanslı temizlik: Lityum-Ion Piller – Daha uzun süre daha performanslı temizlik

Performans Özellikleri

  • Şarj süresi (saat): 4,5
  • Düşük Hızda Çalışma Süresi: 40
  • Normal Hızda Çalışma Süresi: 20
  • Yüksek Hızda Çalışma Süresi: 10
  • Ses seviyesi (dB): 80

Yorum yapın