Call of Duty: Warzone Kapanıyor: Tarih Verildi!

Call of Duty: Warzone’nun kapanma tarihi sonunda açıklandı! Popüler oyun Call of Duty: Warzone’un ne zaman kapanacağı merakla bekleniyordu ve sonunda tarih verildi. Oyunun hayranları için kötü haber olarak gelse de, oyunun sunucularının kapanma tarihi yaklaşıyor. Call of Duty: Warzone’nun kapanma tarihi __Tarih__ olarak belirlendi. Bu tarihten itibaren oyuncular, bu heyecan dolu savaş alanında en son mücadelelerini verip keyifli anılar biriktirmek için bir süre daha fırsatları olacak. Fakat, oyunun kapanacağı tarih yaklaştıkça, daha fazla oyuncunun son anlara şahit olmak ve veda etmek için birlikte savaşması bekleniyor. Call of Duty: Warzone’nun kapanma tarihine kadar, oyunda heyecan dolu anlar yaşamak ve efsanevi galibiyetlere ulaşmak için bu fırsatı kaçırmayın!

Call of Duty: Warzone Yeni Dönem

Oynaması ücretsiz bir battle royale oyunu olan Call of Duty: Warzone (veya Warzone Caldera) için yolun sonuna gelindi. Activision yayımladığı bir blog yazısında geliştiricilerin Warzone 2.0 üzerine yoğunlaşacağını belirtti.

Belirtilen tarihten itibaren tüm oyuncu ilerlemesi, envanterlerdeki ögeler ve diğerleri karanlığa gömülecek. Bununla birlikte satın alınan tüm Caldera içeriklerine belirli video oyunlarında erişmeye devam edilebilecek.

Call of Duty: Warzone Ne Zaman Kapanacak?

Call of Duty: Warzone Caldera’nın 21 Eylül 2023 tarihinde kapanacağı açıklandı.

Warzone 2.0’un Yenilikleri

Warzone’nun 2020 yılında iki oyun modu vardı. 150 oyunculuk kapasitesi olan Verdansk isimli tek bir haritası vardı. Oyuncuların amacı, sürekli olarak küçülen harita ve kendisini hedef alan rakiplere rağmen sona kalan kişi olmaktı.

Oyunun son derece basit bir amacı vardı. Kimsenin sizi öldürmesine izin vermeyecektiniz, zaman geçtikçe daralan haritayı da takip edip güvenli alanda kalmaya devam edecektiniz. Oyun piyasaya sürüldükten çok kısa bir süre sonra inanılmaz büyüklükte bir oyuncu kitlesine kavuştu.

Warzone 2.0 Yeniden Adlandırıldı

Warzone 2.0’ın Kasım 2022’de piyasaya sürülmesinin ardından oyunun adı Call of Duty: Warzone Caledera olarak değiştirildi. Call of Duty: Warzone 2.0 kısa süre önce sadece Warzone olarak adlandırıldı.

Activision’dan Oyunculara Çağrı

Activision, her zaman olduğu gibi bu açıklamasında da Warzone oyuncularını da söz konusu oyuna geçmeye çağırdı.

Oyuncuların Memnuniyetsizliği

Bütün bunlara ek olarak bazı oyuncular da son gelişmelerden oldukça memnuniyetsiz olduğunu ifade etti.

Yorum yapın