Bing Chat, Safari ve Diğer Tarayıcılara da Geliyor

Bing Chat artık Safari ve diğer tarayıcılarda da kullanılabilir. Bu özellik, Bing Chat’i daha erişilebilir hale getirerek kullanıcıların farklı platformlarda daha rahat bir şekilde iletişim kurmalarına olanak tanıyor. Yeni bir pazarlama stratejisi olarak, Bing Chat artık daha fazla kullanıcı tarafından keşfedilebilir olacak. Bu, markaların müşteri desteği, satış ve pazarlama hizmetlerini geliştirmelerine yardımcı olacak. Bing Chat’in yeni ve geliştirilmiş versiyonunu denemek için şimdi web tarayıcınıza gidin ve Bing Chat özelliğini kullanın.

Microsoft, Bing Chat’i Diğer Web Tarayıcılarına Entegre Ediyor

Microsoft, yapay zekâ destekli sohbet botu olan Bing Chat’i, Safari ve diğer birçok web tarayıcısında da kullanılabilir hale getiriyor. Bu hamle, kullanıcıların sohbet botuna daha rahat bir şekilde erişebilmesini sağlıyor. Şirketin kendi web tarayıcısı olan Edge’e entegre edilen Bing sohbet botu, artık üçüncü taraf web tarayıcılarını da desteklemeye başlıyor.

Bing Chat Safari ve Diğer Tarayıcılarda Kullanılabilecek

Twitter kullanıcısı JCalNEO, Bing sohbet botunun Safari ve diğer web tarayıcılarında kullanılabileceğine dair haberleri Reddit’te paylaştı. Bunun üzerine Microsoft’un reklam ve web hizmetleri bölümünün başkanı Mikhail Parakhin’e, yeniliğin kullanıcılara ne zaman sunulacağını sordu.

Parakhin’in yanıtı, “Denemeler yapıyoruz, yavaş yavaş kullanıma sunulacak” şeklinde oldu. Microsoft, Bing sohbet botunu daha önce sadece Edge tarayıcısı ile sınırlı tutuyordu. Bu nedenle, sohbet botunu kullanmak isteyenlerin Edge tarayıcısını kullanması gerekiyordu. Ancak, artık bu sınırlama ortadan kalkıyor.

Bing Sohbet Botu Üçüncü Taraf Çözümlere İhtiyaç Duymayacak

Bazı eklentiler, Bing sohbet botunu diğer tarayıcılarda da kullanılabilir hale getiriyordu. Ancak, şimdi Bing sohbet botu, doğrudan diğer web tarayıcılarına entegre ediliyor. Bu sayede, kullanıcılar üçüncü taraf çözümlere ihtiyaç duymadan, Bing sohbet botuna istedikleri herhangi bir web tarayıcısından erişebilecekler.

Bing Chat Kullanımı Artacak

Parakhin’e göre, gelecekte daha fazla kullanıcı, Edge web tarayıcısını kullanmak zorunda kalmadan diğer tarayıcılar üzerinden de Bing sohbet botuna istediği gibi soru sorabilecek ve talimat verebilecek. Bu durumda, Bing Chat kullanımı büyük ölçüde artacaktır.

SEO uyumlu içerik yazarken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:
– Anahtar kelime kullanımı: Metnin anahtar kelimesi, başlıkta ve paragraflarda dengeli şekilde kullanılmalıdır.
– Başlık kullanımı: Metinde uygun sayıda başlık kullanılmalıdır.
– Bağlantılar: İlgili ve güvenilir kaynaklara bağlantı verilmelidir.
– Okunabilirlik: Metin kolayca okunabilir olmalı ve uzun paragraflardan kaçınılmalıdır.
– Benzersizlik: Metin tamamen özgün olmalıdır.
– Meta açıklaması: Her içerik için uygun meta açıklaması yazılmalıdır.

Yorum yapın