Bilet Dükkanı Yaz Kampanyaları

Bilet Dükkanı yaz kampanyaları ile en uygun tatil biletlerine ulaşabilirsiniz. Tatil planlarınızı gerçekleştirmek için en iyi fırsatları sunuyoruz. İster yurt içinde isterseniz de yurt dışında seyahat edin, Bilet Dükkanı sizin için en avantajlı seçenekleri sunuyor. Kaliteli hizmetimiz ve geniş seçeneklerimizle sizleri memnun etmek için buradayız. Siz de yaz tatilinize uygun biletleri bulmak için Bilet Dükkanı’nı tercih edin. En kaliteli seyahat deneyimi için doğru adrestesiniz.

Bilet Dükkanı Yaz Kampanyalarıyla Tatilin Keyfini Çıkarın

Bilet Dükkanı yaz kampanyalarıyla tatil düşünen ve seyahate çıkacak olanlar için özel bir yaz kampanyası başlattı. Yaz mevsimi denince akla ilk olarak seyahat ve tabii ki otel tatili geliyor. Bu noktada herkes hem uygun hem de kaliteli bir tatil geçirmek, uygun fiyatlarla otobüs ve uçak bileti bulmak için araştırmalar yapıyor. Tam bu aramalara adeta ilaç gibi gelecek bir kampanya ile karşınıza çıkıyor Bilet Dükkanı… Peki, Bilet Dükkanı yaz kampanyasında neler var? Haydi, gelin birlikte inceleyelim.

Akıllı seyahat konseptiyle kullanıcılarına fırsatlar sunmaya devam eden Bilet Dükkanı’nın, yepyeni kampanyaları duyuruldu. 30 yıllık turizm sektörü deneyimiyle öne çıkan Bilet Dükkanı, Haziran ayında da seyahat severleri sevindirecek uçak bileti, otel, araç kiralama ve transfer hizmetlerinde fırsatlar sunuyor. Yurt dışı uçak biletleri alımlarında alt limitsiz 500 TL değerinde hediye puan sunarak, bu yaz yurt dışı seyahati planı olmayanları bile sevindirecek. Ayrıca Babalar Günü haftası için özel olarak hazırlanan teklif, kalpleri ısıtacak.

Bilet Dükkanı Dış Hat Uçak Biletine 500 TL Hediye Veriyor

Bilet Dükkanı, “Dış Hat Uçak Biletine 500 TL Hediye” kampanyasıyla 7-14 Haziran 2023 ve 22-30 Haziran tarihleri arasında, Bilet Dükkanı’nın satış kanalları üzerinden bireysel olarak alınacak tüm dış hat uçak biletleri için (Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti uçuşları hariç), “DIS500” kampanya kodunu kullanan üyelerin Bilet Dükkanı cüzdanına 500 TL değerinde hediye puan yüklenecektir. Kazanılan hediye puanlar, belirli koşullara tabi olmaksızın uçak bileti, otel, transfer ve araç kiralama gibi Bilet Dükkanı’nın tüm satış kanallarında sunulan ürünlerde özgürce kullanılabilecektir. Kampanyayı görmek için tıklayın.

Babalar Günü Haftasında Cüzdanına %50 Hediye Bilet Dükkanı’ndan

Bilet Dükkanı’nın, Babalar Günü haftasına özel olarak sunulan “Cüzdana %50 Hediye” kampanyasıyla kullanıcılarına tüm seyahatlerinde kullanabilecekleri hediye puanlar kazandırıyor. 15-21 Haziran 2023 tarihleri arasında, bireysel kullanıcılar şirketin web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden cüzdanlarına para yüklemesi yaparak “BABA50” kodunu kullanmaları durumunda yükledikleri miktarın %50’si değerinde, 500 TL’ye kadar hediye puan kazanacaklardır. Kazanılan hediye puanlar, belirli koşullara tabi olmaksızın uçak bileti, otel, transfer ve araç kiralama gibi Bilet Dükkanı’nın tüm satış kanallarında sunulan ürünlerde özgürce kullanılabilecektir.

Cüzdana para yükleme tutarına bağlı olarak %50 hediye puan kazanımı için örnek hesaplama aşağıdaki gibidir:

100 TL para yüklemeye – 50 TL değerinde hediye puan

500 TL para yüklemeye – 250 TL değerinde hediye puan

1000 TL para yüklemeye – 500 TL değerinde hediye puan

1200 TL para yüklemeye – 500 TL değerinde hediye puan

Bilet Dükkanı’nda yer alan yaz kampanyalarına göz atmak için tıklayın.

Şirket Hakkında

1993 yılında kurulan ve Har Grup bünyesinde yer alan Bilet Dükkanı bir turizm ve teknoloji firmasıdır. Son teknolojik uygulamaları turizm alanındaki en iyi kullanıcı ve acente deneyimini yaratmak amacıyla kullanmaya odaklanan firma uçuş, otel, transfer ve araç kiralama hizmetleri sunmaktadır. Türkiye, Almanya ve Amerika’da toplam yedi ofisi bulunan Bilet Dükkanı globale turizm teknolojileri üreten bir marka olmayı hedefliyor.

Yorum yapın